facebook
×
Wisła Wisła Wisła
WISLA.COM - Online Directory City
Add property to database

Weather

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Wisła Ski schools

  Search Results
  Szkoła narciarska AS-TEAM

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą prowadzimy kursy na snowkite oraz naukę jazdy na nartach i snowboardzie

  Szkoła snowboardowa i narciarska ELEMENT S.O.S.

  Element School of Snowboard to działająca od 2003 roku szkoła snowboardowa i narciarska z siedzibą przy kolei linowej Cieńków w Wiśle Malince, powołana do życia przez instruktora SITS Grzegorza Kamińskiego.

  Szkoła narciarska NARTUS

  +48 508 070 677
  Szkoła narciarska NARTUS

  Proponujemy szkolenia indywidualne i grupowe. Oba rozwiązania pozwalają na osiągnięcie przez dziecko różnych poziomów sprawności.

  Szkoła narciarska NOVA

  Od 1994 roku posiadamy licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN. Zapewniamy zatem szkolenie na najwyższym poziomie, zgodnie z programem nauczania SITN PZN. Nasi instruktorzy zobowiązani są do stałej weryfikacji swoich uprawnień.

  Szkoła narciarska PINKI Pinkas Roman

  Szkoła Narciarska PINKI SPORT powstała w 2003 roku, zrzesza instruktorów z licencją SITN PZN oraz PZS. Posiada instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, dla których jazda na nartach to nie tylko praca, ale też możliwość poznania ciekawych ludzi, zdobywanie doświadczenia, a przede wszystkim dobra zabawa.

  Szkółka narciarska SKI-CARV

  Jesteśmy Szkoła Narciarską działającą od 1997 roku. Pod nazwą Ski-carv istniejemy od 2002 roku i znajdujemy się na trzech stokach narciarskich: Cieńkowie, Białym Krzyżu i Stożku.

  Szkółka narciarska SKI STARS

  Gorąco zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej oferty nauki jazdy na nartach i snowboardzie. Nasza kadra instruktorów posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno dzieci jak i dorosłych. Typ zajęć dostosowujemy do wymagań klienta i do jego umiejętności.

  Szkółka narciarska SKIZY

  Szkoła Narciarska SKIZY powstała w oparciu o instruktorów działających od wielu lat na terenie stacji narciarskiej „CIEŃKÓW” w Wiśle. Stanowi grupę zapalonych narciarzy i snowboardzistów, którzy tworzą zgrany zespół profesjonalnie przygotowanych i doświadczonych instruktorów PZN i SITN.

  Szkółka narciarska przy wyciągu BESKID

  Zapraszamy - zimą całe rodziny do jazdy na nartach lub snowboardzie na malowniczo położonym stoku w Wiśle Nowej Osadzie. Trasa narciarska ma długość ok 250m, jest sztucznie naśnieżana i przygotowywana przez ratrak.