facebook
×
Wisła Wisła Wisła
WISLA.COM - Online Directory City
Add property to database

Weather

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  News

  • Już po raz trzeci w historii gospodarzem pierwszych zimowych zawodów będzie miasto Wisła. Konkursy na Skoczni im. Adama Małysza odbędą się w sobotę 23 listopada ( konkurs drużynowy) i 24 listopada (konkurs indywidualny). Trening oraz skoki kwalifikacyjne przeprowadzone zostaną w piątek 22 listopada o godz. 18:00. Kibice będą mogli obejrzeć skoki na telebimie w amfiteatrze. W piątek, po kwalifikacjach odbędzie się w...more»

  • Górska przygoda to bieg górski na dystansie 17km oraz Nordic Walking na dystansie 12,5km pętli. Najmłodsi, którzy wystartują w „Małej Górskiej Przygodzie” wokół Hotelu Podium***, będą mieli do pokonania około 400 m trasy. Miasteczko zawodów oraz start/meta biegu zlokalizowane będzie na terenie Hotelu Podium***.   more»

  • Rajd NOCNE WILKI z Titanium Winch jest imprezą o charakterze przeprawowym a mocnych wrażeń dostarczy tor off road ‘’Pod Piramidą". Trasa będzie poprowadzona w formie pętli, wzdłuż trasy rozmieszczone będą ‘’WILCZE NORY’’ z pieczątkami. Start zawodów na placu B. Hoffa. Dozwolone będą wyciągarki elektryczne. more»

  • W dniach 25 - 27 października na stadionie Jonidło przy ulicy Wyzwolenia 65 rozegrane zostaną zawody IGP 1 i IGP 3 w których będą mogły wziąć udział psy użytkowe - owczarki niemieckie, owczarki belgijskie, dobermany, boksery, rottweilery. Psy będą rywalizowały w trzech konkurencjach: tropienie, posłuszeństwo i obrona. Start zawodów o godz. 9:00. Organizatorem imprezy jest Związek Kynologiczny w Polsce o/Bielsko- Biała, a...more»

  • 5 października w wiślańskim amfiteatrze i w Parku Kopczyńskiego odbędzie się szereg wydarzeń i atrakcji związanych ze spadochroniarstwem, m. in. spotkanie weteranów 2 Batalionu Komandosów Zmotoryzowanych i 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej oraz rezerwistów jednostek spadochronowych i specjalnych Wojska Polskiego, ponadto II Przegląd Piosenki Spadochronowej oraz statyczne i dynamiczne pokazy jednostek wojskowych, stowarzyszeń...more»

  • Koncert zespołu ICH TROJE | sobota 16 luty 2019r.| Scena Rozrywki Hotelu Gołębiewski| godz. 18:00| bilety: cena od 69zł more»

  • Piotr Bałtroczyk na Walentynki | piątek 15 luty 2019r.| Scena Rozrywki Hotelu Gołębiewski|godz. 21:00| bilety: cena 65zł more»

  • Świętujący powitanie Nowego Roku w Wiśle będą mogli skorzystać z wielu propozycji imprez. SYLWESTER NA RYNKU - miejsce imprezy: Plac B. Hoffa, start godzina: 21:00, wstęp wolny, w programie największe muzyczne hity prezentowane przez Dj-a; SYLWESTER NA STOKU SKOLNITY - miejsce imprezy: Ośrodek Narciarski Skolnity, start godzina: 20:00, w programie nocna jazda oraz zabawa w muzycznych rytmach prezentowanych przez DJ-a;...more»

  • Międzynarodowe Zawody Pumptrackowe rozegrane zostaną w piątek 23 listopada w godz. 13:00 - 16:00 w Parku Kopczyńskiego na torze pumptruckowym. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko i budżetu państwa. more»

  • Już po raz drugi Wisła będzie miała okazję zainaugurować Puchar Świata w skokach narciarskich na skoczni im. Adama Małysza. Najlepsi skoczkowie zmierzą sie ze sobą w sobotę 17.11 w konkursie drużynowym i niedzielę 18.11 w konkursie indywidualnym, w piątek 16.11 odbędą się treningi i kwalifikacje. Piątek 16.11.2018r. 16:00 - trening 18:00 - kwalifikacje Sobota 17.11.2018r. 15:00 - seria próbna 16:00 -...more»

  • Trasa rajdu "Nocne Wilki" na torze off road-owym POD PIRAMIDĄ poprowadzona będzie w formie pętli, a wzdłuż tej trasy rozmieszczone będą ‘’WILCZE NORY’’ z pieczątkami. W imprezie będą brały udział 2 klasy samochodów; challenge i extreme. Ilość załóg; minimalna - 15, maksymalna - 25. Wpisowe 270 zł. W cenie 2 koszulki, zabezpieczenie medyczne, obsługa sędziowska, ciepły posiłek, chleb ze...more»

  • W ramach promocyjnej akcji „Wisła za Połowę”, która organizowana jest już po raz dziesiąty, część obiektów noclegowych i innych podmiotów gospodarczych, obniży swoje ceny o połowę. Lista obiektów biorących udział w akcji dostępna jest na stronie http://wot.wisla.pl/wisla-za-polowe-5-7-pazdziernika-2018-r/ more»

  • W pucharze polski w dogtrekkingu może wystartować każdy z niemal każdym psem (ograniczenia dotyczą wieku psa oraz młodzieży startującej bez opiekuna). Zawodnicy mogą wybrać jedną z dwóch tras w oparciu o mapę - MINI na dystansie 15km oraz MID na dystansie 22km. Start imprezy o godz. 10:00 na placu Hoffa. Dodatkowo w trakcie imprezy odbywają się otwarte warsztaty z lekarzem weterynarii, gdzie można nauczyć się m.in. jak...more»

  • Rywalizacja w trzech cyklach - Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, a także Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność rozegra się na blisko 50 kilometrach, na które składają się m.in. trzy odcinki specjalne - Koniaków (5,02 km), Kotelnica (7,4 km) oraz Kubalonka (6,18 km). 8:00 – start rajdu (Wisła, hotel Ogrodzisko) , 16:34 - ceremonia mety...more»

  • XIX Dożynki Województwa Śląskiego w Wiśle zainauguruje o godz. 13:00 korowód dożynkowy, który przejdzie z ul. Konopnickiej na plac Hoffa. Natomiast na godz 15:00 zaplanowano w amfiteatrze rozpoczęcie uroczystości dożynkowych z oficjalnym otwarciem, modlitwą ekumeniczną i ceremoniałem wręczenia chleba. Około godz. 18:00 na scenę wejdzie gwiazda wieczoru, zespół „Golec uOrkiestra”. Po koncercie odbędzie się...more»

  • 25 lutego na trasach narciarskich Kubalonki rozegrane zostaną - 43.Międzynarodowy Bieg Narciarski "O Istebniański Bruclik" oraz XII Mistrzostwa Polski Górników. Zawody rozpoczną sie o godz. 9:45, biuro zawodów czynne od 8:45. more»

  • Hotel Gołębiewski zaprasza na walentynkowy koncert zespołu ICH TROJE. Start godz. 18:00. Bilety do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej w Wiśle oraz na: https://www.kupbilecik.pl/impreza-19998-ich.troje.wisla.html more»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na Bal Przebierańców na śniegu, który odbędzie się 02 stycznia na placu Hoffa. Więcej informacji pod numerem telefonu +48 33 855 29 67. more»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na Zabawę Sylwestrową, która odbędzie się na Wiślańskim Rynku (Plac B. Hoffa) Start godz. 21:00. Oprawę muzyczną zapewni DJ ADAM. Zabawa potrwa do 1:00 w nocy. more»

  • Hotel Gołębiewski zaprasza 26 grudnia na koncert Kolęd i Pastorałek, podczas którego wystąpi Justyna Steczkowska. Start godz. 20:00. Bilety w cenie od 79 zł do 149 zł. more»

  • Świąteczny Konkurs Mistrzostw Polski w skokach narciarskich rozpocznie się drugiego dnia świąt o godz. 10:30 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Tytułu mistrza Polski będzie bronić Piotr Żyła. Program zawodów- 10:30 - seria treningowa, 11:30 - kwalifikacje, 12:45 - I seria konkursowa,14:00 - seria finałowa more»

  • Villa Rubinstein zaprasza na koncert kolęd i piosenek światecznych WHITE CHRISTMAS w wykonaniu Krzysztofa Bigaja. Start godz. 18:00, Wisła, Al. Ks. Bursche 46 more»

  • W sobotę 16 grudnia o godz. 19:00 w Villi Rubinstein przy Ks. Bursche 46 rozpocznie się BURLESQUE LADIES RETRO SHOW "KRÓLOWA NOCY" w reżyserii i wykonaniu twórców teatru VIS A VIS. more»

  • To właśnie w ten weekend, po raz pierwszy, Polska zainauguruje sezon skoków narciarskich w Pucharze Świata. Tego zaszczytu dostąpiła skocznia im. Adama Małysza w Wiśle. W piątek, 17 listopada odbędą się kwalifikacje. W sobotę, 18 listopada rozegrany zostanie konkurs drużynowy, natomiast w niedzielę, 19 listopada skoczkowie powalczą w zawodach indywidualnych. Dla tych kibiców, dla których zabrakło biletów utworzona...more»

  • W sobotę 28 października na torze off roadowym "Pod Piramidą" odbędzie się Nocny Rajd Przeprawowy. Program: 12:00 otwarcie biuro rajdu na placu Hoffa, 15:30 wyjazd z placu Hoffa na tor Pod Piramidą, 17:00 rozpoczęcie zmagań na torze, 22:00 zakończenie rajdu, 22:00-23:00 ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. more»

  • Start zawodów zaplanowano na godz. 12:00. Kolarze specjalizujący się w jeździe pod górę, wystartują z pętli autobusowej w Łabajowie i popędzą do mety, którą zlokalizowano przy górnej stacji kolei linowej na Stożku. more»

  • II Beskidzka wystawa królików, gołębi rasowych, drobiu ozdobnego oraz szynszyli odbędzie się w dniach 14-15 października na Placu B. Hoffa w Wiśle. Wystawa czynna w sobotę od 8:00 - 18:00 i w niedzielę 8:00 - 15:00. W sobotę 14.10. o godzinie 16:00 odbędzie się uroczystość otwarcia - koncert zespołu B.A.R. Wstęp 5 zł more»

  • Imprezę zainauguruje o godz. 15:00 Wiślaczkowy Korowód Country (korowód pieszy zespołów, trucków i harleyów) z ul. Konopnickiej na plac B. Hoffa, a o godz. 16:00 w Amfiteatrze im. S. Hadyny wystąpią: Zespół taneczny Crok14, Box Canyon, Babsztyl, Trojak Country Band. Na godz. 22:00 przewidziano "Country - disco pod Gwiazdami" w Parku im. Kopczyńskiego oraz "Western Bal" w Restauraci Hotelu "Pod...more»

  • Od środy 28 czerwca do soboty 01 lipca w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny będą odbywały się pokazy taneczne, pod nazwą X Letni Festiwal Tańca Piotra Galińskiego. Na zakończenie festiwalu przewidziano korowód taneczny na Pl. B. Hoffa oraz koncert galowy w Amfiteatrze. more»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza w dniach 24-25 czerwca 2017r. zaprasza na Święto Sąsiada, czyli polsko-czeski piknik rodzinny. W sobotę przewidziano turnieje, w których startować będą drużyny z partnerskich miejscowości – Wisły i Jabłonkowa. W ciągu dwóch dni w amfiteatrze będzie można posłuchać koncertów polskich i czeskich grup, a wśród nich gwiazdy pikniku – Izabeli Kapiasovej! Na Placu Hoffa...more»

  • Rajd odbędzie się 24 czerwca 2017 roku w Wiśle. W centralnym punkcie miasta zaplanowano uroczysty start i metę, a na zlokalizowanym kilka kilometrów dalej torze "Pod Piramidą" - prywatnym obiekcie z różnorodnym terenem i przepięknym widokiem na całe Beskidy - odcinki specjalne. Na terenie toru znajdują się bar z domowym jedzeniem, a nawet plac zabaw. Wszystkie odcinki będą zlokalizowane bardzo blisko siebie i do...more»

  • W Wiślańskiej Alei Gwiazd Sportu o godz. 11:00 nastąpi uroczyste odsłonięcie tablicy Piotra Żyły oraz spotkanie Pana Piotra z kibicami. Natomiast o godz 18:00 w amfiteatrze im. S. Hadyny rozegrane zostaną koncerty gwiazd - Myslovitz i Czadomen. more»

  • We wtorek 02 maja o godz. 16:00 w amfiteatrze im S. Hadyny wystąpi Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca "Łapanowianie" a o godz. 19:00 odbędzie się koncert największych przebojów disco polo - Zespół Disco Polot. more»

  • Pierwszomajowy Marsz Nordic Walking rozpocznie się w poniedziałek o godz. 10:00. O godz. 15:00 nastąpi uroczyste przejście przez centrum miasta Orkiestry Dętej Wojewódzkiej Komendy Policji w Katowicach a o godz. 16:00 podsumowanie marszu nordic walking, wręczenie nagród, koncert orkiestry dętej Jablunkovianka - Amfiteatr im. S. Hadyny, more»

  • Piknik na górnej stacji Kolei Linowej Skolnity rozpocznie się o godz. 15:00 w niedzielę 30 kwietnia. Przewidziane są liczne atrakcje, m.in. gry i zabawy dla dzieci oraz biesiada pod namiotem z Tadeuszem Kowalczykiem. more»

  • W sobotę 28 kwietnia w amfiteatrze im. S. Hadyny odbędą się występy zespołów regionalnych: kapela i zespół Wisła, zespół Mała Istebna, grupa śpiewacza Grónie, kapela góralska Wista ( godz. 17:00) oraz koncert zespołu Future Folk ( godz. 19:00). more»

  • Impreza będzie się odbywała w dniach od 22 do 23 kwietnia na górze Stożek . Poza samym pucharem organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji dla uczestników i kibiców. Zaraz po treningach rozegrany zostanie konkurs na najlepszego whip’a. Przygotowana zostanie też strefa chillout’u oraz kino plenerowe na wielkim ekranie. Na pewno nie zabraknie też dobrej muzyki serwowanej przez DJ'a. Dla wszystkich fotografów ich ulubiony...more»

  • Parafia Ewangelicko-Augsburska i Orkiestra Misyjna wraz z Orkiestrą Misyjną zapraszają na Koncert Wielkanocny, który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 17:00 w kościele ewangelicko-augsburskim Ap. Piotra i Pawła. Wstęp na koncert jest bezpłatny. more»

  • Po raz piąty na skoczni narciarskiej im. Adama Małysza w Wiśle - Malince rozegrany zostanie Puchar Świata w skokach narciarskich. Przez trzy dni będzie można obserwować zmagania najlepszych skoczków naciarskich na świecie. Bilety na imprezę dostępne na stronie www.kupbilet.pl more»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na koncert noworoczny Broadway Show w Hotelu Gołębewski. Impreza rozpocznie się o godz. 17:00. Wystąpią artyści teatru i estrady z przebojami największych musicali "Chicago", "Cabaret", "Moulin Rouge", "Skrzypek na dachu", "Upiór w operze". more»

  • Wieczór sylwestrowy rozpocznie się o godz. 19:00 w amfiteatrze im. Stanisława Hadyny. W programie występy prawdziwych gwiazd sceny muzycznej z lat 90', zagrają m.in. Real McCoy , DJ Quicksilver , DJ Marco i DJ Muushe. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. more»

  • Wiślańska Organizacja Turystyczna zaprasza na ósmą już edycję akcji "WISŁA ZA POŁOWĘ", która ma na celu zachęcić do wypoczynku w Wiśle. Akcja będzie miała miejsce w weekend od 18.11.2016 do 20.11. 2016r. more»

  • Sport Pełen Pasji oraz Hotel Podium zapraszają na 3. edycję Górskiej Przygody - biegu górskiego oraz zawodów Nordic Walking. Zawody ruszają o godz. 11:00 spod Hotelu Podium. Zapisy na stronie zmierzymyczas.pl more»

  • Okręgowy Związek Hodowców Drobnego Inwentarza, Sekcja Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego zaprasza na 1. Beskidzką Wystawę Królików, Gołębi Rasowych, Drobiu Ozdobnego oraz Szynszyli, która odbywać się będzie w dniach 15-16 października 2016r. przy placu Hoffa. more»

  • Letnie Mistrzostwa Polski w skokach i kombinacji norweskiej

   Polski Związek Narciarski zaprasza na Letnie Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, które będą rozegrane w dniach 7-9 października 2016r. na obiektach w Szczyrku i Wiśle. more»

  • XVIII Oddział Ziemi Cieszyńskiej Związku Polskich Spadochroniarzy, Muzeum Spadochroniarstwa i Wojsk Specjalnych, 23 Koło z Bielska-Białęj Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ, Koło Historyczne I Oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy zaprszają na PIKNIK SPADOCHRONIARSKI, który odbywać się będzie w Park Kopczyńskiego oraz sali sesyjnej UM Wisła w dniu 01 października 2016r. more»

  • Amatorski Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza Miasta Wisła

   BCCross zaprasza na Amatorski Turniej Tenisowy o Puchar Burmistrza Miasta Wisła, który będzie rozgrywany w dniach 24-25 września na kortach tenisowych Wisła Centrum. W turnieju nie mogą brać udziału czynni zawodnicy. more»

  • Polski Związek Narciarski oraz miasto Wisła zapraszają na Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich, który rozegrany będzie w dniach 24-25 września na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince. Po konkursach FIS Grand Prix zawodnicy rywalizować będą w dwóch konkursach Letniego Pucharu Kontynentalnego. more»

  • 62 Rajd Wisły

   Automobilklub Śląski oraz gminy Wisła, Istebna, Rajcza i Milówka zapraszają miłośników szybkiej jazdy na 62 Rajd Wisły, który obejmuje 5. rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska oraz 6. rundę Historycznego Rajdowego Pucharu Polski. more»

  • 5. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu

   Miasto Wisła zaprasza na 5. etap Pucharu Polski w Dogtrekkingu, który odbędzie się w niedzielę 18 września 2016r. Zawodnicy będą musieli pokonać jeden z trzech dystansów o różnym stopniu trudności – MINI 17 km, MID 26 km oraz LONG 40 km. Start zawodów przewidziany jest na godzinę 10:00. more»

  • Bieg na Stożek

   Stowarzyszenie Biegów Górskich zaprasza na BIEG NA STOŻEK. Impreza rozpocznie się o godz. 12:00 w dniu 18 września na moście w Wiśle Łabajowie. more»

  • Dożynki, Dni Wisły oraz Święto Miodu w dniach 16-18 września

   Miasto Wisła i Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na Dożynki, Dni Wisły oraz Święto Miodu, które będzie się odbywało w dniach 16-18 września w amfiteatrze na placu B. Hoffa more»

  • Mistrzostwa w Rzeźbie Piłą Motorową

   Wyciąg Skolnity zaprasza na Mistrzostwa w Rzeźbie Piłą Motorową, które odbędą się na Górnej Stacji Kolei Linowej Skolnity. Tematem rzeźby są zwierzęta leśne. impreza rozpocznie się o godz. 11.00 w piątek a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w niedzielę o 15:00 Kontakt i zapisy: e-mail: info@skolnity.pl tel. 731 323 711 more»

  • Miasto Wisła zaprasza na 32 Mistrzostwa Świata Drwali , które odbędą się w dniach 08-11 września 2016r. w Jonidle. W zawodach będzie uczestniczyć 28 reprezentacji z czterech kontynentów czyli łącznie ponad 100 najlepszych zawodników. Zawody rozegrane będą w dwóch kategoriach wiekowych (senior i junior) w 5 konkurencjach, m. in. ścinka drzew, wymiana piły łańcuchowej, przerzynka kombinowana,- przerzynka na dokładność,...more»

  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Śniegonia, pl. Hoffa 3 w Wiśle zaprasza na wspólne czytanie „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza w ramach akcji Narodowego Czytania. Specjalnie na tegoroczną edycję Narodowego Czytania adaptację powieści przygotował literaturoznawca i eseista - Tomasz Burek Wspólne czytanie odbywać się będzie w godz. 10:00 - 12:00. more»

  • W dniach 02.09 – 04.09.2016 Wisła zaprasza na kibicowanie najlepszym Młodzieżowym Drużynom Pożarniczym OSP z całej Polski! Impreza odbędzie się na stadionie sportowym Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich. more»

  • Zapraszamy na Letni Puchar Kontynentalny, który odbędzie się 24-25 września na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Rozpoczęcie imprezy w sobotę o godz. 10:00 more»

  • Zapraszamy na XVII Wiślaczek Country, który odbywać się będzie na placu Hoffa w dniach 26-28 sierpnia 2016r. Start w piątek o godz. 20:00 more»

  • Festiwal rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 01 lipca. Zapraszamy do Amfiteatru, gdzie będzie można zonaczyć pokazy taneczne. Ponadto w sobotę 02 lipca od godz. 16:30 przejdzie korowód taneczny do placu B. Hofa a o 18:00 odbędzie się w amfiteatrze koncert galowy. more»

  • Kabaret Młodych Panów zagości 26 czerwca o godz. 18:00 w wiślańskim Amfiteatrze im. St. Hadyny Bilety w cenie 60zł są już w sprzedaży w Wiślańskim Centrum Kultury w godz. 8:00 - 16:00. more»

  • AP-Sport serdecznie zaprasza na I Międzybranżowe Mistrzostwa Polski Firm w Piłce Nożnej 5-osobowej, które odbędą się w dniach 25-26 czerwca na terenie Ośrodka Sportowego START. W zawodach weźmie udział 18 branżowych drużyn z całego kraju. Wstęp wolny. more»

  • Już w piątek 24 czerwca o godz. 16:00 na górnej stacji Kolei Linowej Skolonity odbędzie się koncert hip-hopowy z udziałem wielu wykonawców, wystapią m.in. Rover, Filipek, Piekielny. Ponadto swoje urodziny będzie obchodził Papson. more»

  • Zapraszamy na wiślański II PÓŁMARATON WIŚLAŃSKI I WIŚLAŃSKA DZIESIĄTKA, który wystartuje w niedzielę19 czerwca o godz. 11:00 na placu B. Hoffa. Impreza rozegra się na dwóch dystansach- 10 km i 21 km. Rejestracja zawodników odbędzie się dzień wcześniej - w piątek 18 czerwca od godz. 16:00 - 21:00 oraz w dniu zawodów od 8:00 do 10:30. more»

  • Zapraszamy na wiślański BIKE MARATON, który wystartuje w sobotę 18 czerwca o godz. 11:00 na placu B. Hoffa. Impreza rozegra się na trzech dystansach: MINI – 24 km, MEGA – 46 km, GIGA – 61 km Rejestracja zawodników na Bike Maraton odbędzie się dzień wcześniej - w piątek 17 czerwca od godz. 16:00 - 21:00   more»

  • Spotkanie odbędzie się na Pl. Hoffa i Park Kopczyńskiego more»

  • Zapraszamy do udziału w Konkursie na Wielkanocne Wypieki. more»

  • 14.03.2016r. odbędzie się V Konkurs Gwarowy im. Marii Pilch "Mowa Ojców". more»

  • Zapraszamy na święto Kobiet na plac B. Hoffa more»

  • Nie masz biletu na zawody Pucharu Świata w Wiśle, a chcesz poczuć atmosferę sportowego święta? Nie martw się! W Strefie Kibica #Pozytywna Energia na placu Hoffa emocji, nie tylko tych sportowych, z pewnością nie zabraknie! W dniach 3-5 marca, w samym sercu Perły Beskidów, będzie trwała wielka zabawa z wieloma atrakcjami. more»

  • W dniach 3-5 marca, w samym sercu Perły Beskidów, będzie trwała wielka zabawa z wieloma atrakcjami. Dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, w specjalnie zorganizowanej Strefie Kibica, każdy fan będzie mógł się poczuć jak na zawodach. more»

  • 28 lutego w Wiśle odbędzie się II Bieg Wiślański o Puchar Burmistrza Miasta Wisła. Start godzina 10:30. Miejsce: Trasy biegowe OS Jonidło. more»

  • 27 lutego w Wiśle przy Wyciągu narciarskim Siglany odbędzie się "Zjazd na byle czym". Start godzina 14:00. more»

  • Puchar Stożka - eliminacje Amatorskich Mistrzostw Polski w slalomie gigancie odbędą sie dnia 26 lutego 2016 roku w ON Stożek. more»

  • Dnia 21 lutego w Ośrodku Narciarskim Soszów odbędzie się Puchar Soszowa w snowboardzie. more»

  • W dniach 15-26 lutego 2016 roku odbędą się "Ferie w Bibliotece" w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. J. Śniegonia more»

  • W niedziele 14 lutego 2016 odbedzie się 24. Puchar Cieszyna w narciarstwie alpejskim. Miejsce: ON Stożek, Wisła more»

  • W najbliższą sobotę 6 lutego odbędą się XIX Mistrzostwa polski Księży i Kleryków w Narciarstwie Alpejskim. Start godzina 11:00. Miejsce: ON Stożek, Wisła. more»

  • more»

  • more»

  • more»

  • Zapraszamy na Bal Sylwestrowy more»

  • Rekord Guinessa w Morsowaniu more»

  • Zapraszamy do WCK na warsztaty dla dzieci more»

  • Zapraszamy do Galeryjki do Wiślańskiego Centrum Kultury more»

  • Sztab WOŚP WISŁA zaprasza młodzież oraz osoby dorosłe do zaangażowania się w kwestę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się w dniu 10 stycznia 2016r. more»

  • Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej "Wisła Cup 2015" more»

  • Serdecznie zapraszamy na "Wiślańskie Jendryski" z Zespołem "CANTARE", które odbędą się w dniu 28 listopada 2015r., o godz. 20.00 w OSP Wisła Jawornik. more»

  • XXIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski im.Ludomiry Krop Wisła 2015 more»

  • Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza na V Festiwal Piosenki Europejskiej pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Wisła Tomasza Bujoka. more»

  • 14 listopada 2015 roku każdy pasjonat biegu oraz Nordic Walkingu będzie miał okazję sprawdzić swoją formę w drugiej już edycji biegu górskiego „Górska Przygoda“ orgaznizowanego przez Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji. more»

  • 11 listopada zapraszamy na uroczystości obchodów Święta Niepodległości. more»

  • Koncert odbędzie się w Kościele ewangelicko-augsburski w Istebnej more»

  • 7 listopada zapraszamy na kolejny mecz ligowy piłkarzy WSS Wisła. Tym razem rywalem naszego zespołu będzie Świt Cięcina. Początek meczu o 14:00. Zapraszamy do kibicowania naszym piłkarzom. more»

  • Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki more»